Gunnar Jonn oljemålning

Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning
Gunnar Jonn oljemålning

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR JONN (1904-1963) Stadsmotiv, signerad samt daterad 37, olja på duk, ca 103x73 cm

Lagning

589320

2018-11-13