Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): Figurscen, signerad och daterad Rosensohn 1977, akvarell och blyerts, ca 18x24,5cm

589326

2018-11-13