Ivan Petersson oljemålning

Ivan Petersson oljemålning
Ivan Petersson oljemålning
Ivan Petersson oljemålning
Ivan Petersson oljemålning
Ivan Petersson oljemålning
Ivan Petersson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IVAN PETERSSON (1926-): "Operabaren", kroginteriör, olja på pannå, signerad samt daterad Peter -1985, mått ca 45,5x55

589338

2018-11-13