Soffa, 3-sits, chesterfield

Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield
Soffa, 3-sits, chesterfield

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, s.k. Cheffieldmodell, 3-sits, omkring 1960-70-tal, grönfärgat skin, löstagbara sittplymåer, djuphäftad rygg, bakre benpar med hjultrissor, troligen Norell Möbel, sitthöjd ca 44, bredd 210 cm

Bruksslitage, tyget under en dyna är trasig, smärre reva vid armstöd

589347

2018-11-13