Erhard termosar 1970-tal

Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal
Erhard termosar 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERHARD, 1900-talets andra del, 4 delar, termosar med skruvlock, ca 15 - 24 cm, vissa med orignalkartonger, samt extra packninar

Nyckick

589378

2018-11-14