Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
WIWEN NILSSON, bägare, silver, Lund, 1935, hektagonal form, höjd ca 13.5 cm, totalvikt ca 220 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning
589382
2018-11-29
Gör en kostnadsfri värdering här