Vitrinskåp, rokoko-stil

Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil
Vitrinskåp, rokoko-stil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, rokoko-stil, 1970/80-tal, överstycke, övre delen med hyllinredning bakom spröjsade dörrar med glas, höjd 127 cm, 107x 40 cm, nedre delen med byrå, fyra lådor, höjd 66, 100 x 37 cm

Smärre slitage

589386

2018-11-13