Georg Jensen
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORG JENSEN, kaffe- och teservis, stainless steel, 1900-talets mitt, made in Denmark, bestående av: combined tea pot and water jug, märkt 39, höjd ca 19 cm samt Coffee pot, Cream jug, sugar basin, märkta 34
Bruksslitage
589395
2018-11-18