Georg Jensen

Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen
Georg Jensen

Klubbat för:

3 800 SEK

3 000 SEK

GEORG JENSEN, kaffe- och teservis, stainless steel, 1900-talets mitt, made in Denmark, bestående av: combined tea pot and water jug, märkt 39, höjd ca 19 cm samt Coffee pot, Cream jug, sugar basin, märkta 34

Bruksslitage

589395

2018-11-18