Rikstelefon

Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon
Rikstelefon

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORDSTELEFON, 1900-talets första hälft, märkt Rikstelefon, svartlackerad plåt, handtag i trä, lur i bakelit, höjd ca 26, längd 25 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

589397

2018-11-13