Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BORDSTELEFON, 1900-talets första hälft, märkt Rikstelefon, svartlackerad plåt, handtag i trä, lur i bakelit, höjd ca 26, längd 25 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
589397
2018-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner