Herman Af Sillén pastell

Herman Af Sillén pastell
Herman Af Sillén pastell
Herman Af Sillén pastell
Herman Af Sillén pastell
Herman Af Sillén pastell
Herman Af Sillén pastell

Klubbat för:

2 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

HERMAN AF SILLÉN, (1857-1908): Segelbåtar i aftonrodnad, signerad H. af Sillén, otydligt daterad, pastell, 53x40 cm

Kuntoraportti

589407

Päivämäärä:

2018-11-14