Herman Af Sillén pastell
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
HERMAN AF SILLÉN, (1857-1908): Segelbåtar i aftonrodnad, signerad H. af Sillén, otydligt daterad, pastell, 53x40 cm
Kuntoraportti
589407
Päivämäärä:
2018-11-14