Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): "Leviatan", polerad brons, sockel av marmor, total höjd 18,5 cm, signerad och numrerad 1000/384
Smärre slitage
589428
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här