Richard Ryan "Hommage à Basquiat"

Richard Ryan
Richard Ryan

Klubbat för:

2 800 SEK

3 000 SEK

RYAN, Richard (född 1974): Hommage à Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 27/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Ej examinerad ur ram

589431

2018-11-13