Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVSCHATULL, 1800-tal, England, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 15, 30x23 cm, invändigt läderklädd skrivyta samt etikett med skriven dedikation

bruksslitage, nyckel saknas

589440

2018-11-27