Georg Pauli

Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli
Georg Pauli

Klubbat för:

620 EUR

Utropspris

500 EUR

GEORG PAULI (1855-1935) Motiv från Florens, signerad samt daterad 1898, märkt Florens, akvarell och gouache, 21x13,5 cm

589441

2018-12-03