Klubbat för:
620 EUR
Utropspris
500 EUR
GEORG PAULI (1855-1935) Motiv från Florens, signerad samt daterad 1898, märkt Florens, akvarell och gouache, 21x13,5 cm
589441
2018-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här