Spegel 1800-tal
2018-11-13
589450
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, valnöt, delvis förgylld, skuren dekor, 95x59 cm
Krön med lagning, slitage