Spegel Ulrika Hydman-Vallien

Spegel Ulrika Hydman-Vallien
Spegel Ulrika Hydman-Vallien
Spegel Ulrika Hydman-Vallien
Spegel Ulrika Hydman-Vallien
Spegel Ulrika Hydman-Vallien
Spegel Ulrika Hydman-Vallien

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): Spegel, bemålad furu, signerad, numrerad 33/100, ca 68x68 cm

Repor, märken

589452

2018-11-13