Matgrupp nyrenässans
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skuren dekor, klädd i brunt skinn, bestående av 6 stolar, matbord, sitthöjd ca 48, bordets mått 78, 148x118, 2 utdragsskivor vardera 68 cm
Slitage, sprickor, fläckar, skador
589478
2018-11-13