Matgrupp nyrenässans

Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans
Matgrupp nyrenässans

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, ek, skuren dekor, klädd i brunt skinn, bestående av 6 stolar, matbord, sitthöjd ca 48, bordets mått 78, 148x118, 2 utdragsskivor vardera 68 cm

Slitage, sprickor, fläckar, skador

589478

2018-11-13