Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB på ställning, 1960-tal, national geographic globe, printer pay a.hoen and co.lithographers baltimore, md. höjd inkl ställ 92 cm

Ställning med avslag, slitage,

589483

2018-11-13