Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JORDGLOB på ställning, 1960-tal, national geographic globe, printer pay a.hoen and co.lithographers baltimore, md. höjd inkl ställ 92 cm
Ställning med avslag, slitage,
589483
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här