Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIMON GATE, vas, "Tusen Fönster", Orrefors, signerad Orrefors, EA 395/1, SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors, numrerad 3092/1, LARS HELLSTEN, skål, "Diskus", höjd 6-12, diameter 10-24 cm
589507
2018-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här