Orrefors skålar samt vas

Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas
Orrefors skålar samt vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIMON GATE, vas, "Tusen Fönster", Orrefors, signerad Orrefors, EA 395/1, SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors, numrerad 3092/1, LARS HELLSTEN, skål, "Diskus", höjd 6-12, diameter 10-24 cm

589507

2018-11-13