Appliquer 1800-tal

Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal
Appliquer 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

APPLIQUER, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för 5 ljus vardera, höjd ca 28 cm

Delvis senare ljusmanchetter

589513

2018-11-14