Göran Malmvall möbler
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, soffbord, gungstol samt 2 karmstolar, 1900-talets mitt, furu och betsat furu, brännmärkta ´´Svensk fur´´, Karl Andersson & söner, sportstugemöbler, sitthöjd ca 40 cm, bordets höjd 55, 79x50 cm
Slitage, repor, märken, fläckar, en av den karmstolarna är lagad i två platser
589565
2018-11-15