Göran Malmvall möbler

Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler
Göran Malmvall möbler

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, soffbord, gungstol samt 2 karmstolar, 1900-talets mitt, furu och betsat furu, brännmärkta ´´Svensk fur´´, Karl Andersson & söner, sportstugemöbler, sitthöjd ca 40 cm, bordets höjd 55, 79x50 cm

Slitage, repor, märken, fläckar, en av den karmstolarna är lagad i två platser

589565

2018-11-15