Ljusstake empire Frankrike

Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike
Ljusstake empire Frankrike

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSLAMPA, empire, Frankrike 1800-talets första kvartal, fot i förgylld brons, omarbetad från ljusstake, total höjd inkl. skärm ca 55 cm

Konverterbar till ljusstake, ålderspatina

589586

2018-11-14