Soffgrupp 4 dlr chippendalestil
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SOFFGRUPP, 4 dlr, chippendalestil, 1900-talets första hälft, bestående av: soffa, 2 fåtöljer, soffbord, träskuren dekor, bonad björk, rotting, soffans längd ca 190, sitthöjd 44 cm, bordets höjd 60, diameter 91 cm
Märken, repor förekommer
589594
2018-11-14