Svenolov Ehrén Staden mellan broarna
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): "Staden mellan broarna. Sex stockholmsbilder av Svenolov Ehrén", Konstfrämjandet 1974, signerade, numrerade, färgträsnitt, ca 54 x 43 cm, inramade bakom glas med passepartout, mapp medföljer
Fläckar
589609
2018-11-16