Svenolov Ehrén Staden mellan broarna

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): "Staden mellan broarna. Sex stockholmsbilder av Svenolov Ehrén", Konstfrämjandet 1974, signerade, numrerade, färgträsnitt, ca 54 x 43 cm, inramade bakom glas med passepartout, mapp medföljer

Fläckar

589609

2018-11-16