Stellan Mörner färglitografi

Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Surrealistisk komposition, signerad Mörner, numrerad 30/310, färglitografi, ca 49 x 64 cm

589612

2018-11-14