Åke Wickström oljemålning

Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning
Åke Wickström oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅKE WICKSTRÖM (född 1927): "Nilssons hörna", signerad Å Wickström, olja på duk, ca 46 x 38 cm

589619

2018-11-14