Ulrika Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad Ulrica HV, litografi numrerad 22/380, bladmått 33x28,5 cm

589630

2018-11-14