Axel Olson etsning

Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning
Axel Olson etsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistisk figurkomposition, signerad Axel Olson, numrerad HC XLVI/L, etsning, ca 38 x 29 cm

589661

2018-11-14