Jaeger Le Coultre reseur Memo Vox 1960-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JAEGER LE COULTRE, Memo Vox, fickur/reseur, doublé, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, alarm, serienr. 773932, diameter 42 mm
Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr
589671
2018-11-15