Jaeger Le Coultre reseur Memo Vox 1960-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Memo Vox, fickur/reseur, doublé, 1960-tal, plexiglas, manuellt uppdrag, alarm, serienr. 773932, diameter 42 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, gåvogravyr

589671

2018-11-15