Karmstolar barock

Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock
Karmstolar barock

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1700-tal, barock, bemålade, träskuren dekor, stoppad sitts, kopplade ben med h-krys, sitthöjd 50 cm

Slitage, senare bemålning

589678

2018-11-14