Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
FRANS WOUTERS, tillskriven, ca 1650, Diana med följe, olja på duk, 77x113 cm
Expertis:
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Skador, färgbortfall, dubblerad, retuscher
589697
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här