Skrivbord jugend

Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend
Skrivbord jugend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, stomme i svartbemålat trä, 2 lådor i sargen med beslag i gulmetall, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 100x52 cm

Beslagen bytta, bruksslitage

589704

2018-11-14