Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-talets första kvartal, jugend, stomme i svartbemålat trä, 2 lådor i sargen med beslag i gulmetall, höjd ca 77 cm, skivans mått ca 100x52 cm
Beslagen bytta, bruksslitage
589704
2018-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här