Oidentifierad konstnär porträtt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIDENTFIERAD KONSTNÄR, porträtt föreställande Peter Tordenskjold, 1700-tal, olja på duk, ca 39x28 cm

Lagningar, några skrapmärken, krackelyr

589714

2018-11-14