Anders Zorn etsning Oscar II

Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II
Anders Zorn etsning Oscar II

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Oscar II", 1898, I état, signerad Zorn, etsning, ca 24,5 x18 cm

LITTERATUR: Asplund nr. 132, ZG 132

Beskuren, något gulnad

589719

2018-12-09