Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "Oscar II", 1898, I état, signerad Zorn, etsning, ca 24,5 x18 cm
LITTERATUR: Asplund nr. 132, ZG 132
Beskuren, något gulnad
589719
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här