Wouverman hans efterföljare

Wouverman hans efterföljare
Wouverman hans efterföljare
Wouverman hans efterföljare
Wouverman hans efterföljare

Klubbat för:

6 000 SEK

2 500 SEK

PIETER WOUVERMAN, hans efterföljare, 1700-tal, kavalleriet rastar, olja på duk, ca 24x30 cm

krackeleringar

589722

2018-11-14