Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLSYSTEM, 1900-talets mitt, stomme fanerad i teak med yttergavlar i betsad bok, 2 delar bestående av yttergavlar samt hyllplan och skåpsektion, höjd ca 165 cm, yttermått ca 79x37 cm

Bruksslitage, extra hyllplan medföljer

589739

2018-11-14