Bordslampor 2 st

Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st
Bordslampor 2 st

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, omkring 1900-talets mitt, bemålad samt mässing, höjd ca 40-47 cm

Bruksslitage

589740

2018-11-14