Tillbaka till katalog
Fleurier herrarmbandsur
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
FLEURIER, armbandsur, stål (bakboett), 1960/70-tal, manuell, plexiglas, datum, vridring, boettnr., 11090, cal ST 96-4, stålarmband, viklås, diameter 32 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
589741
Datum:
2018-11-15