Tillbaka till katalog

Fleurier herrarmbandsur

Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur
Fleurier herrarmbandsur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

FLEURIER, armbandsur, stål (bakboett), 1960/70-tal, manuell, plexiglas, datum, vridring, boettnr., 11090, cal ST 96-4, stålarmband, viklås, diameter 32 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

589741

Datum:

2018-11-15