Tourist herrarmbandsur i stål

Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål
Tourist herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOURIST, armbandsur, 1960/70-tal, stål (bakboett), manuell, plexiglas, boettnr. 940, cal Brika, läderarmband med stålspänne, diameter 36 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, skadad urtavla

589745

2018-11-15