Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ÅSLUND (född 1948): Stilleben med blomstervas, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2013, akryl på pannå, ca 61x45 cm

589756

2018-11-14