Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIANOPALL, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, svärtad, stoppad sits, klädsel i gul plysch, höj- och sänkbar
Slitage
589759
2018-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här