Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KJELL ÅSLUND (född 1948): Abstrakt komposition, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2005, akryl på pannå, ca 61x45 cm
Zustandsbeschreibung
589760
2018-11-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner