Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KJELL ÅSLUND (född 1948): Abstrakt komposition, á tergo signerad och daterad Kjell Åslund 2005, akryl på pannå, ca 61x45 cm

Zustandsbeschreibung

589760

2018-11-14