Damarbetsbord alrot sengustavianskt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAMARBETSBORD, delvis fanerat i alrot, 1800-talets början, sengustavianskt, låda i sargen, sköldformad nyckelbricka i horn, skivan med kantlist/sarg, höjd ca 74, 67x41 cm, nyckel medföljer
Smärre ytskador
589762
2018-11-16