Damarbetsbord alrot sengustavianskt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAMARBETSBORD, delvis fanerat i alrot, 1800-talets början, sengustavianskt, låda i sargen, sköldformad nyckelbricka i horn, skivan med kantlist/sarg, höjd ca 74, 67x41 cm, nyckel medföljer

Smärre ytskador

589762

2018-11-16